X

سمینار رقابت های استارت آپی | Startup Competitions Seminar

سمینار رقابت های استارت آپی میوه آنلاین برگزار شد. سمینار رقابت های استارت آپی میوه آنلاین برگزار شد.
در این حوزه بیش از 18 استارت آپ در ایران وجود دارند که برخی از آنها صرفا در تهران، برخی دیگر صرفا در شهرستان و برخی در تهران و یک یا چند شهر دیگر...
مقایسه خشکشویی های آنلاین تهران در سمینار رقابت های استارت آپی مقایسه خشکشویی های آنلاین تهران در سمینار رقابت های استارت آپی
دکتر مسعود نویدی مقدم، استاد دانشگاه و مدرس سمینار رقابت های استارت آپی دانشگاه شهید شمسی پور گفت: اتحادیه خشک شویی و استارت آپ های این حوزه می توانند...
ریاست اتحادیه خشک شویی: در سمینار رایگان رقابت های استارت آپی خشک شویی آنلاین شرکت کنید. ریاست اتحادیه خشک شویی: در سمینار رایگان رقابت های استارت آپی خشک شویی آنلاین شرکت کنید.
رجب زاده رییس اتحادیه خشک شویی در مصاحبه با ایلنا گفت: اینکه ما رابط بین خشک شویی ها و استارت آپ ها باشیم، فرآیند پیچیده ای است که نیاز به مطالعات...
ثبت نام در سمینار رقابت های استارت آپی تنها با یک پیامک ساده

برای ثبت نام رایگان در سمینار رقابت های استارت آپی صرفا کافیست تا کلمه Forvend را به شماره موبایل 09384405469 ارسال کنید. این پیامک هزینه ای نداشته و بعد از آن تمامی برنامه های بعدی سمینارهای رقابت های استارت آپی از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهند شد.

قبلا برای معرفی سمینار رقابت های استارت آپی از یکی از سامانه های آنلاین اطلاع رسانی سمینارها که خودش یک استارت آپ خصوصی است، استفاده می کردیم. پس از استقبال گسترده مردم از سمینار رقابت های استارت آپی سامانه مذکور به دلایل مختلف سمینار رقابت های استارت آپی را قرمز می کرد و امکان ثبت نام را از علاقه مندان به سمینار رقابت های استارت آپی می گرفت.

خیلی سریع تصمیم به خروج کلی از مجموعه فوق گرفتیم و در سایت فوروند امکان ثبت نام در سمینار رقابت های استارت آپی را فراهم کردیم. همچنین به طور ساده تر گفتیم هر کسی پیامکی به 09384405469 ارسال کند، ثبت نامش در سمینار قطعی شده است و نیازی به تهیه هیچگونه بلیطی برای این سمینار رایگان نیست.

خروج مجموعه رقابت های استارت آپی از مجموعه اطلاع رسانی سمینارها سه مزیت برای ما داشت. اول اینکه دیگر اخبار سمینار رقابت های استارت آپی بک لینک به سایت مذکور نمی شوند و قدرت سایت مذکور را با قدرت خبری سمینارهای خودمان افزایش نمی دهیم و دوم آنکه مردمی که با روش های مختلف بازاریابی و به سختی به سمینار رایگان رقابت های استارت آپی آمده اند را دو دستی در دست هجوم تبلیغات سمینارهای پولی بعضا بی محتوا قرار نمی دهیم و سوم آنکه مطمئن هستیم مردمی که به سمینار رقابت های استارت آپی آمده اند، مستقیم از دل کسب و کار کشور دعوت شده اند و متوسل به اکوسیستم استارت آپی نشده ایم.

اکوسیستم استارت آپی فضای خوبی برای معرفی استارت آپ ها نیست. اشتباهی که بسیاری از استارت آپ ها آن را درک نکرده اند. اگر قرار باشد یک استارت آپ خدمات خود را از بین مدیران سایر استارت آپ ها پیدا کند، وضع همینی می شود که امروز هست. صد مدیر در برج میلاد گرد هم جمع می شوند و می گویند از استارت آپ های همدیگر استفاده کنیم. در آخر هم هیچ کس حتی اپلیکیشن هیچ استارت آپ دیگری را نصب نمی کند. چه برسد به آنکه مشتری دائمی همدیگر شوند.

فضای استارت آپی نیاز به معرفی شدن در بیرون دارد. اگر بتوانیم مردم شمال و جنوب و شرق و غرب و مرکز تهران را بدون توجه به شغل و در آمدشان با استارت آپ آشنا کنیم و نظرات آنها را درک کرده و با مردم پیش برویم، آنگاه است که می توانیم گامی مهم در جهت معرفی استارت آپ ها برداریم که در سمینار رقابت های استارت آپی به این مهم فکر شده است و با هدف معرفی کسب و کارهای آنلاین همگام با مردم معمولی حرکت می کنیم.

سمینار رقابت های استارت آپی کسب و کارهای همسو

سمینار رقابت های استارت آپی، سمیناری رایگان است که به طور ماهیانه در دانشگاه شمسی پور تهران برگزار می شود. این سمینار نیاز به تهیه بلیت نداشته و همه علاقه مندان به کسب وکار می توانند با حضور در محل دائمی برگزاری سمینار رقابت های استارت آپی واقع در تهران (ابتدای خیابان دماوند، روبروی ایستگاه بی آر تی شهید منتظری، دانشگاه شمسی پور) از تجربیات و صحبت های مدیران و بنیان گذاران استارت آپ های مختلف استفاده کنند. 

دانش مهم ترین گام برای رشد و ارتقاء است.

با ارسال کلمه "ForVend" به « 09384405469 » از آخرین برنامه های سمینار رایگان رقابت های استارت آپی مطلع شوید.

کمپین رپورتاژ خبری 80 استارت آپ و یک خبرگزاری

کمپین رپورتاژ خبری 80 استارت آپ و یک خبرگزاری ویژه استارت آپ ها

رقابت های استارت آپی، باید بدانید.

وقتی وارد فضایی می شوید که چراغی ندارد و تاریک مطلق هست. هیچ برداشتی از آن فضا ندارید. هر حرکتی در آن فضا انجام می شود، می تواند درست باشد و یک حرکت رو به جلو محسوب شود و یا با احتمال بیشتر یک حرکت کاملا زیان ده باشد. هیچ کس نمی تواند ادعا کند که من تمام نکات کسب و کارهای آنلاین را بلدم.

الان چه کسی می تواند ادعا کند که « اسنپ » و « تپسی » در واقع دشمن هم هستند، یا اینکه اصلا شاید یک شرکت باشند. همه شکایت تپسی علیه اسنپ را شنیدند ولی بارها دیدیم خبرهای رپورتاژی که همزمان توسط اسنپ و تپسی داده شده اند. آیا این دو تا در اصل یکی هستند و هدفشان این هست که رقیب نداشته باشند یا دو تا هستند و رقیب سرسخت هم هستند؟

چند درصد از استارت آپ ها در دست سرمایه گذاران خارجی هست؟ چه افرادی نقش آفرینان اصلی کسب و کارهای آنلاین هستند؟ شبکه ارتباطی استارت آپ ها با یکدیگر به چه صورت است؟ آیا استارت آپ هایی که بعدا با یکدیگر ادغام می شوند، از اول جدا از هم بودند یا از اول یک شرکت بودند؟

خیلی ها اصرار دارند که استاد همه چی دان هستند و نیازی به دانش ندارند. در صورتی که به قول مدیر عامل میوه دات کام؛ « صحنه استارت آپی صحنه خطرناکی است. » صحنه ای که اغلب بالای 98 درصد احتمال شکست در آن وجود دارد.

قطعا گوش کردن و فراگیری دانش خیلی خیلی سخت هست. سمینار رقابت های استارت آپی یک شعار دارد و آن هم اینکه « باید بدانید. » باید بدانید که بیش از 560 استارت آپ مشابه اسنپ در کشور داریم. باید بدانید که نزدیک 30 استارت آپ میوه آنلاین داریم و باید بدانید که بیش از 50 استارت آپ خشک شویی آنلاین داریم.

باید بدانید که اگر ایده شما جذاب نباشد، شکست حتمی است. باید بدانید که بقیه استارت آپ ها چه کرده اند و باید بدانید که در شرایط فعلی اقتصادی چگونه قدم بردارید. / دکتر محمد جعفرآباد

 

دانش مهم ترین گام برای رشد و ارتقاء است.

با ارسال کلمه "ForVend" به 09384405469 از آخرین برنامه های سمینار رایگان رقابت های استارت آپی مطلع شوید.

اخبار استارت آپ ها و سمینار رقابت های استارت آپی
فهرست استارت آپ ها
فهرست اخبار استارت‌آپ‌ها
Web
Analytics